0.3Nalíč si oči

23. května 2008 v 21:51 | *Sweet_GabčíQ* |  -Beauty
Líčíte se často a rádi, ale pořád stejně? Anebo byste se chtěli líčit, ale nevíte jak? Rádi vám poradíme od nejjednoduššího až po složité, moderní líčení.

Denní líčení
správné denní líčení by mělo být lehké a přirozené. Velmi důležitý je podkladový make-up, který zakryje drobné nedostatky, ale v žádném případě nesmí být na denním světle znatelný.

Večerní líčení, svatební líčení
pro určité, méně časté příležitosti, by nemělo být opomenuto dokonalé líčení. U večerního líčení může být líčení o něco sytější než u líčení denního.
Důležité je sladit barvu líčení s barvou večerního oblečení. U svatebního líčení je důležité nevěstu co nejvíce rozjasnit, líčení musí být velmi jemné a něžné.
Zkušený vizážista ví, jak líčit, aby vše na svatební fotografii vypadalo dokonale.
V ceně večerního a svatebního líčení je zahrnuto:
rozjasňující denní sérum, výživný regener.krém, korektor, podklad.báze, pudr, 3xaplikace očního krému.
1. Chladivá oční maska,
2. Regenerační krém proti vráskám,
3. Oční krém - rozjasňuje okolí očí a fixuje oční stíny Speciální maska na rty, fixující podkladová tužka na rty + líčení očí, tváří a rtů.

Poradenství správného líčení
není nic jednoduššího než pomocí počítače se vidět v různých barvách stínů či rtěnek. Sama klientka vidí, které barvy jsou pro ní vhodné a které nikoli. Po správném výběru následuje vlastní líčení a poradenství přímo s vizážistkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama